نتایج جستجو برای عبارت :

در گل فرورفته گانیم :))

هیچکس توقع نداشت همه تو یه انتظار خیلی عجیب فرورفته بودن ..انگار قراره چند سال دیگه به چیزی که براش انتظار میکشن برسن ..
اما همیشه اوضاع همونطوری که ادما میخوان پیش نمیره .
نوه های خاله جونم خیلی عجله داشتن و همرو شگفت زده کردن ..یه دوقلوی ناز ،یه دختر و یه پسر ..خیلی تو دل میرن ..چه حس قشنگیه نگا کردن به دستای کوچولو و ظریفشون .
اوه خدای من چقد ریزن ..
پناه بر خدا. من واقعاً در انزوا فرورفته‌ام. یا یهتر بگوییم: انزوا در من فرورفته‌ست. در سه هفته‌ی اخیر با دو نفر مکالمه داشته‌ام. منظورم از مکالمه این‌ست که لااقل یک‌ربع بنشینید و با یک نفر خب‌چه‌خبروار از روزهای اخیرتان و زندگی گفت‌وگو کنید. آن دو نفر هم خودشان زورم کردند که صحبت کنیم. وگرنه من حرفی نمی‌زدم.
آخرین بار که در زمینه‌ی ارتباطاتم چنین احساسی داشته‌ام به سه سال پیش برمی‌گردد. نهایتاً ارتباطم را با نزدیک‌ترین دوستان آن زمان
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
بخدا قسم عجیب تر ازین نمیشود،هزاروچهارصد سال از نزول قرآن میگذرد و ادعای قرآن بر اینکه یک سوره همانند قرآن بیاورید و دشمنان و کافران به قرآن با در اختیار داشتن امکاناتی که بسیار. بیشتر از مسلمانان است هنوز نتوانسته اند سوره ای مانند قرآن بیاورند...
این همه دانشگاه زبان و اساتید ادبیات و شاعران و نویسندگان که مسلمان نیستند ولی عرب هستند،باز هم در مقابل این ادعای قرآن در گل فرورفته آم
گاهی هم اینجوری میشود. نشسته ایم در ملکوت خودمان و حس می کنیم چقدر خوب بوده ایم... چقدر جفا رفته به ما. چقدر سخت گذشته.
در
چنین حالی با خودم بودم. پرسیدم خدا جان! جایی که ایستاده ام صحیح هست؟
گفت: وَلَا تُصَعِّرْ خَدَّکَ لِلنَّاسِ وَلَا تَمْشِ فِی الْأَرْضِ
مَرَحًا إِنَّ اللَّهَ لَا یُحِبُّ کُلَّ مُخْتَالٍ فَخُورٍ.

+ و از مردم [به نخوت] رخ برمتاب و در زمین خرامان راه مرو که خدا خودپسند لافزن را دوست نمى دارد.
+
خیلی جاها فکر کرده ایم خوبیم...
آنچه باید در مورد فرش هایبالک بدانید!!!صنعت فرش ماشینی از ابتدای کار تا الان انواع بافت فرش ماشینی را تجربه کرده است از جمله: فرش ماشینی 500 شانه، فرش ماشینی 700 شانه، فرش ماشینی 1000 شانه، فرش ماشینی 1200 شانه، فرش ماشینی 1500 شانه و آخرین تکنولوژی آن فرش گل برجسته هایبالک میباشد. فرش هایبالک تکنولوژی نوی در صنعت بافت فرش ماشینی میباشد.
فرش گل برجسته هایبالک در دو نوع 1000 شانه و 1200 شانه تولید میشود.در بافت این فرش، علاوه بر الیاف اکریلیک از نوعی الیاف
آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی منزل دارد . علاوه بر آن که خانم ها وقت بسیار زیادی را صرف پخت و پز در آشپزخانه می کنند باید به ابعاد آن و دکوراسیون آن توجه بسیار زیادی نمود .
اکثر کابینت های موجود در بازار دارای سطوح برجسته یا فرورفته هستند که تمیز نمودن آن ها کار بسیار سختی است . کابینت های های گلاس به این مسئله توجه بسیاری نموده اند و به راحتی می توان سطوح آن ها را تمیز نمود . سطح کابینت های های گلاس نور را منعکس می کنند و فضا را روشن جلوه
خب اینجورکه معلومه زوردنیای MATRIXازفرزندنئوهم بیشتره.این حرف پیشگودررابطه باآینده دنیایMATRIXبودعصری که انسان هادرآن کشت میشدندبدست ماشین هایی که نسل انسان ساخته شده بودشبیه سازی DNAرخ مینمود.
باران جای خودرابه برف داده بودزایان درسرماویخبندان فرورفته بود.
فصول مختلف موجب ایجادنقص هایMATRIXمیشدند.این فصول درهرنقطه جغرافیایی سیاره زمین موجب نوسانات گرمایی وسرمایی دراپراتورمرکزی سیاره زمین میگردید.ازنگاه پیشگودنیاباانسان یابی انسان زمانی
امشب تقریبا نیمی از خانواده با رعایت فاصله بهداشتی و رعایت نکات ایمنی و دور نگه داشتن ننه از کل فضای اشغال شده، زدند و رقصیدند. به شادی تازه عروس و داماد! 
به من میگفتند بیا برقص، بیا برقص، دست بزن، پایکوبی کن و قص علی هذا...
من واقعا این کارها را نیاموخته ام، نه اینکه نخواهم شادی کنم. دست میزدم و میخندیدم...
میگفتند:ایشالا برای خودت، برقص بابا برقص تا برای خودت برقصیم...(این شاید در فرهنگ ایرانی نمود شگفتی، خیرخواهی، خوشحالی، نیکویی، آرزو و قص
گوگل پلاس میمیرد.فردا نه پس فردا...برخلاف خیلی از شما، هیچ وقت فراموشش نکردم.اصولا هیچ چیز را نمی توانم فراموش کنم. گاه و بیگاه بهش سرمی زدم. فقط می خواندم و می چرخیدم. بدون هیچ فعالیتی که نشان از بودنم باشد. مثل فرزندی که پای بستر پدر. بیمار در کما فرورفته اش، می نشید و فقط تماشا می کند. بدون هیچ حرف یا نوازشی.از وبلاگ شروع کردم و وقتی همه فیس بوک بازی می کردند، به دعوت عزیزی، اکانت پلاس ساختم و تا همین امروز دلبسته اکانتم هستم. از گوگل پلاس چیزی
به ولای تو که گر بنده خویشم خوانی/ از سر خواجگی کون و مکان برخیزم
1.کسب معرفت بدون ادب ممکن نیست و هرکجا سفره معرفت گسترده شده، از برکت ادب بوده است.
2.اولیا خدا هیچ کجا با کسی دشمن نبوده اند و حتی با کسانی که با آنان دشمن بوده اند نیز ادب ورزیده اند. زیرا همه جا در حضور حق بوده اند.
3. کسانی که رابطه فرورفته ای با هم دارند (خلطا) اکثرا به یکدیگر ظلم می کنند.
4. موضع استغفار در حضور مولا.
5. به خرابات باید با ادب وارد شد، آنجا جای هرکسی نیست. همه محرمند و
متحوّل کننده های تیپ چهار شخصیتی اینیاگرام
 1- من اکنون رها می­کنم
تمایل به خشم و حمله بر علیه خودم را.
 ٢- من اکنون رها می­کنم ایناگرام
نفرت از خود، و تحقیر خود را.
 ۳- من اکنون رها می­کنم
تمام احساسات ناامیدی و یأس را.
 ۴- من اکنون رها می­کنم
تمام اعمال و افکار تخریبی بر علیه خود را.
 ۵- من اکنون رها می­کنم
این احساس را که من ناتوان و فاقد صلاحیت هستم.
 ۶- من اکنون رها می­کنم
این ترس را که من غیر مهم و دوست نداشتنی هستم.
 ۷- من اکنون رها می­کنم ای
 1- من اکنون رها می­کنم
 ٢- من اکنون رها می­کنم ایناگرام
 ۳- من اکنون رها می­کنم
 ۴- من اکنون رها می­کنم
 ۵- من اکنون رها می­کنم
 ۶- من اکنون رها می­کنم
 ۷- من اکنون رها می­کنم ای
نگاهی درخشان و جذاب، پیش از آرایش چشمان، به تعادل خط ابروها و آرایش هماهنگ با چشمانتان وابسته است. به فرم چشمانتان دقت داشته باشید. با توجه به هر فرم و شکلی که چشمانتان دارد، می توانید برای اینکه اصول زیبایی را یاد بگیرید استفاده نمایید. پلک متحرک باید کمتر دیده شود و استفاده از رنگهای روشن تر در جهت وسعت بخشیدن به نگاه شما از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. با استفاده از یک قلم مو بین دو سایه تیره و روشن را محو نمایید. در ادامه این که از چه رنگی
آموزش عملی راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی بدون سرمایه! چگونه بدون سرمایه از اینترنت می‌توان به پول رسید؟در زمان کم بدون هزینه به درآمد میلیونی(و شاید بیشتر از میلیون) برسید. " کسب درآمد در منزل بدون سرمایه" "کار پاره‌وقت و مخصوص خانم‌های خانه‌دار و یا بیکار با درآمد بالا"قطعا شما هم با دیدن این جملات و مشابه آن‌ها به فکر فرورفته‌اید که آیا واقعی و حقیقی هستند. حتی ممکن که پا را فراتر گذاشته و خودتان تصمیم بگیرید که از طریق اینترنت و دنیای
می‌دانی من بیشتر ترسیده‌ام.از گاز‌اشک‌آوری که پشت‌ دیوار مدرسه فرود می‌آید و از‌ مردمی که لباس کسی را به جرم روحانی بودن از تنش‌در می‌آورند.ریش داری پس حتما سپاهی هستی؟!یالا بک‌گراند تلفنت را‌ نشان بده.همکلاسی‌ات هیچوقت از شغل پدرش نگفته.می‌پیچاند.نکند اطلاعاتی‌ست طرف؟پچ‌پچ های نامطمئن همینطور ادامه دارند.اینجا چندین نفر را کشته‌اند.با ضرب گلوله.درست وسط سینه‌شان.وسط سرشان.به قصد کشته‌اند.مردم از خون‌ کشته‌هایشان میگذرند؟د
معمولا زمانی که یک فرد اعلام می کند بینی اش را عمل کرده، همه ی
تصورات به سمت عمل زیبایی بینی می رود. اما این تصور همیشه درست نیست و دلیل آن را
در این پست عنوان می کنیم. منظور از عمل
بینی ممکن است عمل زیبایی بینی و یا جراحی عملکردی بینی باشد. تفاوت میان عمل
بینی و رینوپلاستی
(جراحی زیبایی بینی) را در اینجا بررسی می کنیم. شما میتوانید این عمل را
پیش بهترین دکتر جراح بینی در تهران
انجام دهید تا نتیجه خوبی از این عمل بگیرید.

رینوپلاستی چیست؟

رینوپل
 1- من اکنون رها می­کنم
 ٢- من اکنون رها می­کنم
 ۳- من اکنون رها می­کنم
 ۴- من اکنون رها می­کنم
 ۵- من اکنون رها می­کنم
 ۶- من اکنون رها می­کنم
 ۷- من اکنون رها می­کنم
احساس شرم آور
همین که بدانی سطرهای در هم فرورفته ای در جایی از جهان با واژه هایی پر خواهند شد که راه به ادراک تو دارند، درد را می شوید یاسمن.
درد؟ چه می گویم. در محضر چشم هایت از درد نباید نوشت. دلشان می‌گیرد و باران می شوند. آنوقت مرا، دنیایم را و شعرهایم را در سیلابی غرق خواهند کرد که پلک‌های خورشید را هم تر می کند.
تو را باید نشاند جایی درست وسط تمام سپیدها و به آنها وزن داد. جایی درست وسط تمام نثرها و آهنگین‌شان کرد. تو را باید گذاشت بر سر هزار پیرْزنِ در ح
پدر و پسری در اثر بی احتیاطی در استخر آب کشاورزی به عمق 5 متر در اطراف کارواش حمید شهر حبیب آباد غرق شدند.

به گزارش عصرحباد؛ پدر و پسری در اثر بی احتیاطی در استخر آب کشاورزی به عمق 5 متر در اطراف کارواش حمید شهر حبیب آباد غرق شدند.
پدر و پسر برای شست و شو به آنجا آمده بودند که این حادثه ی تلخ رخ داد.به گفته مأموران آتش نشانی، علت غرق شدن این پدر و پسر عمق زیاد استخر نبوده، بلکه به علت شیب زیاد لبه ی استخر، وی غرق شده است.همانطور که مأموران در دوربی
اروم در اتاق روبازکرد.اتاق توی تاریکی و روشنایی نورمهتاب فرورفته بود نگاهش به سمت درنا افتادکه مظلومانه روی تخت خوابیده بود آروم پیشش درازکشیدونگاهش رو روی صورت عشق همیشگیش به حرکت درآورد رد اشک حتی توی اون تاریکی روی صورت سفید درنا مشخص بود،دستی روگونه ی درناکشیدوباخودش زمزمه کرد:_ لعنت به من...نفسشوتوی سینه ش حبس کرد وبوسه ی ارومی روی ل*بهای درنا زد وسعی کردبخوابه امادریغ ازثانیه ای ارامش..روی تخت نشست وکلافه دستشو لابلای موهاش به حرکت د
چند سال پیش برای کارشناسی یک نسخه قدیمی و تطبیق جا با نسخه عازم اطراف کازرون شدم ، پس از رسیدن و دیدن نسخه مذکور که تقریبا ازبین رفته بود به اصالت و درستی آن پی برده و همراه یابنده آن راهی مکان پیدا شدنش شدیم . حدود دوساعت و نیم کوهنوردی با شیب تند و خستگی به ورودی یک غار که از دید پنهان بود رسیدیم ، راهنمای من که یک فرد بومی بود و بیشتر وقت ها در کوه بدنبال عسل و گیاهان کوهی می گردد اینجا را بطور اتفاقی پیدا کرده که ورودی ان به اندازه یک سوراخ رو
من به عنوان نوه‌ی دوتا مونده به آخری، همیشه بین نوه‌هاش گُم بودم. از وقتی یادمه، برای صدا کردنم، احسان یا شایان یا وحید رو اشتباهی صدا می‌کرد. گاهی حتی هر سه تا رو می‌گفت تا اسم من به یادش بیاد. به یادش بود، ولی به زبونش نبود‌. مرتب اماکن زیارتی از جمله مکه، مشهد، کربلا، سوریه و غیره رو با رفت‌و‌آمدهای مکررش زخمی می‌کرد و همیشه هم سوغاتی می‌آورد و به صورت گزینشی بین نوه‌ها تقسیم می‌کرد و من بین هم‌سن و سال‌هام همیشه اولویت آخر بودم. به
خاطره فدای سرت
خاطره فدای سرت

خاطره فدای سرتدر لابلای صدای انفجارهای پیاپی، صدای شکستنِ ظرفی مرا به خود آورد…عمار و کریمه را می‌دیدم که حسابی به تکاپو افتاده بودند‌…معلوم نیست که پشتِ مبل چه خبر شده که بچه‌ها اینطور فاصله مبل‌ها تا ظرفشویی آشپزخانه را حروله می‌کنند…!ینی این حمله، چندنفر کشته و زخمی داشته؟! سرنوشت “امل” چه می‌شود؟!
صدای شُرشُرِ آب، دوباره مرا به خانه‌مان آورد…نمیفهمم چرا بچه‌ها اینطور رفتار می‌کنند…انگار می‌
یه خرده وازلین بمالید. این فعالیت را هر شب انجام دهید. از چپ استیک ها به علت داشتن مواد اعتیاد آور و کم آب کننده، و تحمیل به به کار گیری بیش تر، به کار گیری نکنید. دفعه آنگاه، گذشته و پس از استعمال از رژ، به لب های خویش اعتنا نمائید: بدون شک لب های شما، بعد از به کار گیری از رژ، ظاهری بدتر خواهند داشت.
بهترین مارک رژلب
۴در صبح، بر روی لب های خویش، یک حوله تر بکشید.
5از رنگ رژ دلخواه خویش استعمال نمائید. رژ را تا حد قابلیت آهسته، و هم اندازه بر کلیه ب
انتخاب شینیون کار و میکاپ آرتیست حرفه ای، از مواردی است که عروس خانم های عزیز برای آرایش روز عروسی و فرمالیته، وسواس بسیاری در مورد آن به خرج می دهند. میزان کشیدگی پیشانی، زاویه فک و چانه و حالت هندسی صورت، از مواردی است که شینیون کارهای حرفه ای براساس آنها موهای شما را شینیون می کنند. فرم های صورتمثلثی، قلبی، گرد و بیضی و مستطیلی از انواع فرم های صورت می باشد. در این مطلب شینیون متناسب با فرم هر نوع صورت را مورد بررسی قرار داده ایم. شینیون ه
اگر ناخن انگشتان پا مخصوصا شست پای خود
را زیادی کوتاه کنید، ممکن است شرایط را برای برای فرو رفتن ناخن در گوشت انگشت پا
فراهم کنید. اغلب افراد کناره ناخن را بیشتر کوتاه می کنند تا شکل ناخن با قوس انتهای
انگشت مطابق باشد اما این روش ممکن است سبب شود که ناخن شما به داخل پوست رشد نماید.
چه چیزی باعث فرو رفتن ناخن در گوشت پا
می شود؟
این پدیده معمولا در اثر یک ناهماهنگی بین
اندازه ناخن و اندازه پوست ناخن پا به وجود می آید. این وضعیت در اثر آرایش نامنا
غلطک
دومین ابزار رایج برای نقاشی
ساختمان غلطک می باشد. غلطک نیز مانند قلم مو در اندازه و ضخامت های متعددی
به بازار عرضه می شود. غلطک به صورت یک استوانه پوشش دار می باشد که در
بخش ابتدایی آن برجستگی هایی وجود دارد. این برجستگی ها برای گرفتن رنگ
اضافی تعبیه شده است.
در بخش انتهایی استوانه فرورفتگی وجود دارد و
غلطک را با رنگ آغشته می کند. هنگام کار با غلطک رنگ های اضافی گرفته می
شود و همین مساله مانع از بوجود آمدن سطوح ناصاف می شود.
مهمترین مزا
آیا تا به حال یک زخم باز را دیده‌اید؟ زخم باز یک جراحت در سطح پوست است
که باعث نمایان شدن قسمت‌های زیر پوست شده و معمولا موجب خونریزی خارجی می‌شود.
این نوع زخم‌ها در هر وسعتی به سرعت عفونی شده و میکروب‌ها می‌توانند سریع به لایه‌های
عمقی‌تر پوست گسترش یافته و وارد گره‌های لنفاوی شده و از این مسیر تا سراسر بدن گسترش یابند.
بنابراین روی تمام زخم‌ها باید به درستی تمیز و پوشیده شود و پوشش آن نیز ثابت گردد.
پوشاندن صحیح زخم به کنترل خونریز
به طور طبیعی در زندگی ات تلویزیون را روشن می کنی و می بینی اخبار پخش می کند، حالا این اخبار هر چقدر وحشتناک، یا این دنیا هر چقدر فرورفته در چاه توالت، و یا این اخبار هر چقدر بی ربط با هستی تو، ماهیت زندگی ات هم چنان جدا از اخبار باقی می ماند. در طول جنگ هم باید شورتت را بشویی، مگر نه؟ حتی زمانی که سوراخی در آسمان دارد همه چیز را جزغاله می کند مگر مجبور نیستی با کسانی که دوست شان داری دعوا کنی و بعد معذرت بخواهی که منظوری نداشتی؟ معلوم است که مجبو
اسمورودینکا مگر انقدر نمی‌گویند که زمین در حال گرم شدن است؟ پس این چه تابستانی‌ست که ما داریم؟ چرا این تابستان انقدر خنک شده است؟ اینجا هیچگاه در مرداد ماه باران نباریده بود. اما این بار دقیقا ۶۵ ثانیه باران بارید و من به آسمان که چندان هم ابری نبود نگاه کردم و فهمیدم که بین سرخوشی و افسون‌گری ابرها با زیبایی تو رابطه‌ای از جنس شباهت وجود دارد. آسمان هم به نگاهم بی‌اعتنا بود، درست مثل تو، که همیشه به من بی‌اعتنایی.نگرانی این روزهایم ب

توو مصاحبه پرسید انگلیسیت چطوره ؟ گفتم در حد متوسط، که بتونم گلیم خودمو از آب بیرون بکشم!

روزی که اومدم برای صحبت در مورد شرایط کار، آدرس ایمیلمو خواستن که یه فرمی رو برام بفرستن پر کنم.
متن ایمیل و فرم به صورت انگلیسی بود. با خودم گفتم احتمالا میخوان کلاس بذارن که انگلیسی فرستادن، منم همه چیزا رو به انگلیسی نوشتم و براشون فرستادم
منتها با خودم گفتم اگه متن قراردادشونم انگلیسی باشه چی ؟ باید بگیرم بیارم خونه بشینم ترجمه اش کنم ببینم چی نو
اسمورودینکا مگر انقدر نمی‌گویند که زمین در حال گرم شدن است؟ پس این چه تابستانی‌ست که ما داریم؟ چرا این تابستان انقدر خنک شده است؟ اینجا هیچگاه در مرداد ماه باران نباریده بود. اما این بار دقیقا ۶۵ ثانیه باران بارید و من به آسمان که چندان هم ابری نبود نگاه کردم و فهمیدم که بین سرخوشی و افسون‌گری ابرها با زیبایی تو رابطه‌ای از جنس شباهت وجود دارد. آسمان هم به نگاهم بی‌اعتنا بود، درست مثل تو، که همیشه به من بی‌اعتنایی.نگرانی این روزهایم ب

توو مصاحبه پرسید انگلیسیت چطوره ؟ گفتم در حد متوسط، که بتونم گلیم خودمو از آب بیرون بکشم!

روزی که اومدم برای صحبت در مورد شرایط کار، آدرس ایمیلمو خواستن که یه فرمی رو برام بفرستن پر کنم.
متن ایمیل و فرم به صورت انگلیسی بود. با خودم گفتم احتمالا میخوان کلاس بذارن که انگلیسی فرستادن، منم همه چیزا رو به انگلیسی نوشتم و براشون فرستادم
منتها با خودم گفتم اگه متن قراردادشونم انگلیسی باشه چی ؟ باید بگیرم بیارم خونه بشینم ترجمه اش کنم ببینم چی نو
85-  و من خطبة له (علیه السلام)
> و فیها صفات ثمان من صفات الجلال<
وَ أَشْهَدُ أَنْ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَحْدَهُ لَا شَرِیکَ لَهُ الْأَوَّلُ لَا شَیْ‏ءَ قَبْلَهُ وَ الْآخِرُ لَا غَایَةَ لَهُ لَا تَقَعُ الْأَوْهَامُ لَهُ عَلَی صِفَةٍ وَ لَا تُعْقَدُ الْقُلُوبُ مِنْهُ عَلَی کَیْفِیَّةٍ وَ لَا تَنَالُهُ التَّجْزِئَةُ وَ التَّبْعِیضُ وَ لَا تُحِیطُ بِهِ الْأَبْصَارُ وَ الْقُلُوبُ.
>و منها :< فَاتَّعِظُوا عِبَادَ اللَّهِ بِالْ
محل تزریق را از نظر وجود هر گونه زخم، خراش یا تغییر رنگ
پوست ساعد بررسی کنید.
بیمار را در وضعیت مناسب قرار دهید : از او بخواهید آرنج خود را
باز کرده، ساعد را روی یک سطح صاف قراردهد.
محل تزریق را مشخص کرده با پنبه الکل یا مواد ضد عفونی کننده بدون
رنگ بصورت دورانی از مرکز تا حدود ۵ سانتیمتر پاک کنید و ۳۰
ثانیه جهت خشک شدن الکل صبر نمایید.
پنبه الکل را بین انگشتان سوم و چهارم دست آزاد نگهدارید.
در پوش سوزن را توسط کشیدن آن مستقیماً بطرف بالا برد
آیا تا به حال یک زخم باز را دیده‌اید؟ زخم باز یک جراحت در سطح پوست است
که باعث نمایان شدن قسمت‌های زیر پوست شده و معمولا موجب خونریزی خارجی می‌شود.
این نوع زخم‌ها در هر وسعتی به سرعت عفونی شده و میکروب‌ها می‌توانند سریع به لایه‌های
عمقی‌تر پوست گسترش یافته و وارد گره‌های لنفاوی شده و از این مسیر تا سراسر بدن گسترش یابند.
بنابراین روی تمام زخم‌ها باید به درستی تمیز و پوشیده شود و پوشش آن نیز ثابت گردد.
پوشاندن صحیح زخم به کنترل خونریز
مادر من زن محکمی است. صبح ها از ساعت پنج بیدار می شود، صبحانه درست میکند، در تاریکی بیدارمان میکند، قیافه های غرغرو و پف آلود ما را تحمل میکند. اگر شب قبل را زیاد بیدار مانده باشم، سرم را میبوسد و میگوید "قربون چشمای قرمزت برم". ساعت هفت از خانه بیرون می زند، از هفت و نیم تا چهار بعد از ظهر در درمانگاه با هزار جور بیمار و ارباب رجوع مدارا می کند. عصر که خانه می آید، ریخت و پاش های ما را جمع می کند. شام درست می کند. بعد به یارا کمک می کند مشق هایش را ب
خیلی‌ها از خودشان انتظار ندارند که زیاد خوشحال و بانشاط باشند؛ انگار همین‌که زیاد رنج نکشند کافی است! بعضی‌ها این‌قدر فشار خون روح‌شان پایین است که هیچ‌وقت نشاط را تجربه نمی‌کنند! خُب یک‌بار سعی کن نشاط معنوی پیدا کنی تا بفهمی در این عالم چه خبر است!
اما چگونه به نشاط و حال خوش معنوی برسیم؟ اندوه‌زدایی مقدمۀ کسب نشاط معنوی است؛ اول باید اندوه بیخود و بی‌منطق را از دل‌مان خارج کنیم. یک راه برای رفع اندوه، مرور ایمان و اعتقادمان به خدا،
  زن  قدم می زند . صداهای پشت در آزارش می دهند . صداهای زنانه ای که با هم گفتگو می کنند. صدای مردی وارد می شود. بیش از همه یک زن و یک مرد صدا می شوند و گاه صدای زنانه ی دومی وارد می شود. نیازی نیست گوش تیز کند. از پشت در سیر تا پیاز حرف ها را می شنود.
  مرد کنجی از اتاق بر بالش تکیه داده و تلاش می کند گفتگوها را نشنود. زن صدای تلویزیون را بسته است. مرد به تصاویری که می گذرند خیره شده است. اما انگار نه چیزی را درست می بیند و نه با تمرکز لازم چیزی را می شنود
زمانی که پوست آسیب می بیند، رشد بافت های همبند فیبری آغاز می شود، که در واقع بخشی از روند طبیعی بهبود پوست است. این روند فیبروز نامیده می شود. در اسکارهای فرورفته، آسیب دیدگی ها توسط رشته های فیبری در بافت زیر جلدی پوست به دام می افتند. هدف از سابسیژن حذف رشته های فیبری برای از بین بردن اسکار است. سابسیژن یک روش ساده است و به زمان زیادی برای تکمیل درمان نیاز ندارد.
از یک سر سوزن سرنگ برای ایجاد سوراخی در پوست استفاده شده و سپس سوزنی به پوست وارد
از روزی که اطرافیان متوجه می‌شوند که شما باردار هستید روند زندگی شما رو به تغییر خواهد بود. زندگی فردی، فکرها و حالات درونی‌تان از همان روزی که تصمیم به بارداری می‌گیرید تغییر می‌کند اما روابط اجتماعی شما درست زمانی تحت تاثیر قرار می‌گیرد که افراد پیرامون‌تان متوجه بارداری شما می‌شوند. انگار یک برچسب پنهان مادری وجود دارد که روی پیشانی‌تان می‌خورد و از آن لحظه به بعد قاعده‌ی بازی‌های اجتماعی موجود با شما تغییر می‌کند. وارد جمع‌ها
محل تزریق را از نظر وجود هر گونه زخم، خراش یا تغییر رنگ
پوست ساعد بررسی کنید.

بیمار را در وضعیت مناسب قرار دهید : از او بخواهید آرنج خود را
باز کرده، ساعد را روی یک سطح صاف قراردهد.
محل تزریق را مشخص کرده با پنبه الکل یا مواد ضد عفونی کننده بدون
رنگ بصورت دورانی از مرکز تا حدود ۵ سانتیمتر پاک کنید و ۳۰
ثانیه جهت خشک شدن الکل صبر نمایید.
پنبه الکل را بین انگشتان سوم و چهارم دست آزاد نگهدارید.
در پوش سوزن را توسط کشیدن آن مستقیماً بطرف بالا ب

پانچ چیست ؟
پانچ وسیله ای یک بار مصرف است که برای ضایعات حفره مانند مناسب است در واقع ما به وسیله پانچ ضایعه را بالا می آوریم .وقتی این ضایعه حالت فرو رفتگی اش  به وسیله پانچ از بین رفت ، لازم است متخصص پوست اقدامات دیگری بر روی آن انجام دهد. که بهترین درمان برای این ضایعات استفاده از لیزرهای فراکشنال  است .
پانچ ها بهترین روش برای از بین بردن جای جوش های عمیق و آبله مرغان است.
عملکرد پانچ چگونه است؟
ابتدا ضایعه را مشخص می کنیم سپس با یک فشار
و به او نگاه کردم 
پریشان چهره ای دیدم
اول بگفتم شاید مریض است 
چهره ای زرد ، تو گویی چنان سندروس را از او گرفته اند .

به ناگه آن چهره طلا گونه، سفیدک زد تو گویی مرده ای از قبر برخاسته .
ابروان چون رستم و سهراب به هم فرورفته، از این دنیا نکبت بار گشته است خسته 

فهمیدم که دگر ناراحت است 

اما آن بلور های درخشان منشا از لبه چشمه ، مرا باز به شک برد .

نکند غمگین است ؟ نفرین بر این دنیا ازار دهنده

اما به یکباره بخندید 
خنده بر لب ، چهره چون کف ، اخم
برای تو، و همه آن‌ها که تویی خواهند بود؛
هرچند بعید به نظر می‌رسد.

در شرایطی به سر می‌برم که با بندبند وجودم
وجدان می‌کنم معنای زندگی در گرو طول، عرض، عقلانی بودن و یا مفید بودن آن نیست.
هر تلاشی که برای افزایش دادن عیار معنای زندگی داشته‌ام با شکست مطلق مواجه شده.
حالا من، و بسیاری از کسانی که می‎‌شناسم، تا حد قابل توجهی در شلاب پوچی فرو رفته‌ایم.
سنگینی گل و لایی که اطراف بدنمان را گرفته راه رفتن را اگرچه هنوز غیرممکن نکرده
ولی مسیر
مثل ماهی از دست خودم فرار می‌کنم توی حوض نقاشی قایم می‌شوم. مسئله گم‌شدن است. این‌که چرا، برایش حدس‌هایی دارم مثل این‌که وقتی دردهایی دارم که از تحملم بیشتر است، خودم را در پستو حبس می‌کنم و غرق می‌شوم در مشغولیت‌های دنیای بیرون تا اوضاع آرام‌تر بشود و بیرون بیایم و از نو نسبتم را با اوضاع جهان بسنجم. من روی بازی نسبت به جهان ندارم. به حرکت محتاجم و نسبت به تغییر منعطف ولی نه مثل ماهی‌سیاه دلیر که درخود‌فرورفته و محتاطم. به هرچیز تازه
تایپوگرافی: سبک، چیدمان و ظاهر حروف، هنر انتخاب و طراحی حروف چاپی.
تراز ستون: ردیف کردن متن در دو حاشیه چپ و راست یک ستون.
تگ لاین: متنی شامل دریفی از کلمات که از متن استخراج شده است. و در انتهای صفحه کامپیوتر یا کاغذ نوشته می‌شود.
تی آی اِف اِف: مخفف عبارت Tag Image File Format که یک قالب گرافیکی غیر فشرده برای ذخیره و انتقال الکترونیکی تصاویر رنگی و خاکستری و سیاه و سفید است. این قالب گرافیکی یک قالب مطلوب سنتی برای چاپ است.
سایه نما: تصویری که پس زمینه

در روزها و شبهایی که جانها در قیر سیاه غم فرورفته بود و همزمان بین آسمان و زمین با سر و پای آتش گرفته در هروله بودیم من سفرها کردم تا کرانه های خودم. آن روز برفی تلخ نشسته بودم پشت مونیتور و با حساسیت و دقت بی مناسبت و بی معنایی روی جزئیات یک طرح معماری کار میکردم. بخشی از وجودم حتی از تصور چرخیدن در آن فضا های ناب که سانتیمتر سانتیمتر میساییدم و رابطه اش با نور و سایه و باغ و آینه را اتود میزدم خرملق میزد بخشی دیگر همراه چاووشی بیست هزار بار م

در روزها و شبهایی که جانها در قیر سیاه غم فرورفته بود و همزمان بین آسمان و زمین با سر و پای آتش گرفته در هروله بودیم من سفرها کردم تا کرانه های خودم. آن روز برفی تلخ نشسته بودم پشت مونیتور و با حساسیت و دقت بی مناسبت و بی معنایی روی جزئیات یک طرح معماری کار میکردم. بخشی از وجودم حتی از تصور چرخیدن در آن فضا های ناب که سانتیمتر سانتیمتر میساییدم و رابطه اش با نور و سایه و باغ و آینه را اتود میزدم خرملق میزد بخشی دیگر همراه چاووشی بیست هزار بار م
روستای فروتقه در دهستان بالا ولایت در نزدیکی کاشمر می باشد که می توان گفت به دلیل گسترش شهر کاشمر و همچنین گسترش روستای فروتقه تقریبا این فاصله از بین رفته است .علت نامگذاری این روستا به فروتقه به دوران بسیار گذشته برمیگردد که این روستا در کنار یک چشمه قنات احداث ونام اولیه آن فرورفته بوده که باگذشت زمان به فروتقه تغییرنام داده است.نام دیگراین روستا(انصاریه)می‌باشدکه علت این نامگذاری اعزام تعدادزیادی ازنیروهای خودجوش مردمی به جبهه هادرس
تزریق چربی در کرج
تزریق چربی در کرج یک فرآیند سه مرحله ای است که شامل برداشتن چربی از یک نقطه بدن، تصفیه کردن چربی برداشته شده، و در نهایت تزریق سلول های چربی به محل های مورد نیاز است.یکی ازعواملی که باعث چین و چروک در افراد می شود کاهش چربی های پوست است . این چین و چروک ممکن است ناشی از خط خنده، خط اشک، خط اخم، اطراف چشم و شقیقه ها افراد ایجاد شود.

در صورتی که این چین و چروک ها عمیق نباشند شما می توانید به کمک بوتاکس تا حدی این خطوط را بر طرف کن
طی سال های ماقبل تاریخ مردمانی دریایی در اطراف دریای اژه شروع به سکونت کرده و در قسمت جنوب یعنی مقدونیه گسترده شدند. آبادیهای عمده و اصلی آنها در جزیره ((کِرِت)) بود. اول ساکن کومه و کپر بودند ولی بزودی خانه هایی چهار گوش با سقف های مسطح ساختند، که درهای آن به سوی آفتاب گشوده میشد. اینها ساکنان اولیه ((کِرِت)) بودند که بازمانده ظروف، حجاری ها، مجسمه ها و جواهراتشان نشان می دهد که مردمی هنرمند بوده و بر ملت های معاصر خود در این زمینه برتری داشته ا
تاثیر افزایش سن بر پوست صورت و روش‌های مقابله با آنافزایش سن بر هر بخشی از بدن اثر می‌گذارد؛ از جمله بر پوست صورت. هر چه سن بالاتر می‌رود و تجربه و خرد آدم بیشتر می‌شود، تغییراتی که در ظاهر بیرونی رخ می‌دهد، افزایش می‌یابد؛ تغییراتی که بیش از همه، در پوست پیشانی قابل مشاهده است...چند تغییر رایج با افزایش سن در پوست صورت ما رخ می‌هد که البته برخی از آنها آشناتر و آشکارترند: پیشانی با پس رفتن خط رویش مو وسیع می‌شود.گوش‌ها اغلب اندکی درازتر

آرایش چشم و ابرو در داشتن چهره ای زیبا و جذاب تأثیر فوق العاده ای دارد. با رعایت کردن اصول آرایشی می توانید عیوب چشم های خود را برطرف کنید.

آرایش صحیح ابرو ها
ابروها قاب چشم ها هستند و در زیبایی چشم ها تأثیر زیادی دارند. با آرایش و پیرایش صحیح ابروها می توانید عیوب چشم ها را پوشش دهید. به طور مثال برای چشم هایی که تیرگی و پف زیر چشم دارند، ابروهای پهن نازک مناسب نیست. با پهن بودن و پیرایش صحیح ابروها، توجه به بالای چشم می رود و عیوب چشم کمتر
ولکرو، چسبک یا بست قلاب دار (انگلیسی:Velcro) نام تجاری نوعی از بست دارای حلقه و قلاب است که در سال ۱۹۴۸ میلادی توسط مهندس برق سوئیسی George de Mestral اختراع شده و در سال ۱۹۵۵ توسط وی به ثبت رسیده‌است.
کلمه Velcro از مجموع دو کلمه فرانسوی Velours بمعنی مخمل و Crochet بمعنی قلاب گرفته شده‌است. بست ولکرو از دوقسمت تشکیل شده که معمولاً به صورت دو نوار یا دو مربع در دو طرف جسمی که لازم است بهم وصل گردد قرار داده می‌شود. تکه اول از قلاب‌های بسیار کوچک و تکه دوم از حل
این جمله که "تعرف الاشیاء باضدادها" خیلی ملموس است. اینکه اشیا با نقطه مقابلشان شناخته میشوند حقیقت دارد. نه تنها اشیا بلکه هر چیزی در این دنیا این خصلت را دارد؛ حتی کتاب. امسال به طور اتفاقی دو کتاب را با فاصله نزدیکی از هم خواندم. اولی خیلی دوست داشتنی و شیرین و خواندنی بود ولی دومی نه تنها هیچ کدام از اینها نبود بلکه افتضاح بود و دقیقا بعد از خواندن کتاب دوم زیبایی و شاهکار بودن کتاب اول برایم مشخص شد. «من زنده ام» کتاب اولی بود که خواندم و ه
این جمله که "تعرف الاشیاء باضدادها" خیلی ملموس است. اینکه اشیا با نقطه مقابلشان شناخته میشوند حقیقت دارد. نه تنها اشیا بلکه هر چیزی در این دنیا این خصلت را دارد؛ حتی کتاب. امسال به طور اتفاقی دو کتاب را با فاصله نزدیکی از هم خواندم. اولی خیلی دوست داشتنی و شیرین و خواندنی بود ولی دومی نه تنها هیچ کدام از اینها نبود بلکه افتضاح بود و دقیقا بعد از خواندن کتاب دوم زیبایی و شاهکار بودن کتاب اول برایم مشخص شد. «من زنده امخا» کتاب اولی بود که خواندم و
تخته چوب چیست؟تخته چوب چیست؟ تخته چوب یکی از پرکاربردترین مواد مصرفی در صنعت چوب می باشد.شخصی که در صنعت چوب حضور داشته باشد، باید جدیدترین تجهیزات و مواد مصرفی که وارد بازار و صنعت می شود را بشناسد.در ادامه بیشتر با تخته چوب و کاربرد آن آشنا خواهیم شد.
تخته چوب چیست؟
در پاسخ به این سوال که تخته چوب چیست؟ باید بدانیم که تخته چوب در واقع مخلوطی از مواد سلولزی و رزین و چسب می باشد.تخته چوب ها در واقع تحت فشار زیاد به صورت ورق هایی با ضخامت های مخ
انواع دسته های ساک دستی و پاکت

دسته منگنه ای(بدون دسته):
مدل هایی که اغلب در آجیل فروشی ها و شیرینی فروشی ها برای خرید در مقیاس کم استفاده می شوند که می توانند همراه با چاپ تبلیغ بر بدنه ساک دستی همراه باشند. همچنین در برخی موارد از این مورد در فست فودی ها هم استفاده می شود. این نوع از  ساک دستی فاقد هرگونه دسته یا جای دسته بر بدنه خود هستند.

دسته بندی یا نخی:
موارد استفاده این نوع ساک دستی ها توسط مردم بسیار معمول می باشد. این نوع دسته با گره ی
بادام‌زمینی یا پسته‌شامی (همچنین بادام‌کوهی یا پسته زمینی)، نام بوته و میوه‌ای با نام علمی Arachis hypogaea است. این گیاه بومی آمریکای جنوبی
است و از آنجا به نقاط گوناگون دنیا برده شده‌است. بوتهٔ آن که بوته‌ای
یک‌ساله است ۳۰ تا۵۰ سانتیمتر ارتفاع دارد.
بادام زمینی بومیِ برزیل. آب و هوای گرم برای کِشت این گیاه مناسب است.
بادام زمینی دارای ساقه‌ای راست است. برگ‌های آن مرکب از دو زوج برگچه است و
گل‌های آن دو نوع متفاوت به رنگ زرد که پس از تلقیح، د
لوله کشی اتویی و قلقهای آن 
آموزش نحوه لوله کشی با اتو و راهکاری آنها 

ارایه خدمات لوله کشی و تاسیسات ساختمان .

اجرا و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان .

اجرا و تغییرات لوله کشی گاز مسکونی و تجاری

لوله کشی شوفاژ و پکیج و موتورخانه رادیاتوری و گرمایش ازکف

نصب و تعمیرات موتورخانه شوفاژ , پکیج دیواری و شیرالات .

خدمات لوله کشی تهران پایپر مبتکر تاسیسات شبانه روزی تخصصی در تهران .

لوله اتصالات لوله کشی اتویی
لوله های تک لایه از جنس
از دخترداییِ نه‌ساله‌ام
که بسیار هم باهوش و زیرک است می‌پرسم: «شیش‌تا چاهارده‌تا؟» می‌خندد و سرسری می‌گوید:
«شیش‌تا چاهارده‌تا... یعنی باید چی‌کارش کنم؟ جمع یا ضرب یا تقسیم؟» مکث می‌کنم
تا بیش‌تر فرصت داشته باشد.
دوباره می‌گویم: «شیش‌تا چاهارده‌تا» و این‌بار روی «تا» تأکید می‌کنم. باز هم همان‌ها را
تکرار می‌کند و بعد می‌گوید: «بیست‌تا». رو به سویش می‌کنم و می‌گویم: «اون‌وقت
شیش به‌اضافه‌ی چاهارده میشه چند؟» با حالتی که معلو
طی سال های ماقبل تاریخ مردمانی دریایی در اطراف دریای اژه شروع به سکونت کرده و در قسمت جنوب یعنی مقدونیه گسترده شدند. آبادیهای عمده و اصلی آنها در جزیره ((کِرِت)) بود. اول ساکن کومه و کپر بودند ولی بزودی خانه هایی چهار گوش با سقف های مسطح ساختند، که درهای آن به سوی آفتاب گشوده میشد. اینها ساکنان اولیه ((کِرِت)) بودند که بازمانده ظروف، حجاری ها، مجسمه ها و جواهراتشان نشان می دهد که مردمی هنرمند بوده و بر ملت های معاصر خود در این زمینه برتری داشته ا
با بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران همراه باشید.
اگر چشمان درشتی دارید:
اول از همه اینکه خط‌چشم پهن کاملا برای شما برازنده است همچنین توصیه می‌کنیم داخل چشم را سیاه کنید وقتی داخل چشم درشت سیاه شود، چشم کوچک‌تر و گردتر جلوه می‌کند.
اگر چشمان گود رفته دارید:
شما به هیچ وجه نباید داخل چشم‌ها یا اطراف آنها را سیاه کنید چون چشم‌هایتان خیلی ریز و گودرفته‌تر جلوه خواهند کرد بهترین حالت برای شما یک خط‌چشم باریک و ظریف است، البته سایه
فیلم سینمایی مردان سیاه پوش 
کارگردان
بری ساننفلد
تهیه‌کننده
والتر پارکس
لوری مک دونالد
استیون اسپیلبرگ
نویسنده
اد سلیمان
بازیگران
ویل اسمیت
تامی لی جونز
وینسنت دن آفریو
لیندا فیورنتینو
ریپ تورن
موسیقی
دنی الفمن
فیلم‌بردار
دونالد پترمن
تولید
امبلین انترتینمنت
توزیع‌کننده
کلمبیا پیکچرز
تاریخ‌ انتشار
۲ ژوئیه ۱۹۹۷
مدت زمان
۹۸ دقیقه
کشور
آمریکا
زبان فیلم
انگلیسی (دوبله شده به فارسی) 
هزینهٔ فیلم
۹۰ میلیون دلار
فروش گیشه
۵۸۹٬۳۹۰٬۵۳۹ د
القصّه، روایت است که روزی پادشاه مسابقه‌ای ترتیب داد و از هنرمندان سرزمین خواست تا آرامش را برایش نقاشی کنند. نقاشان هرکدام آرامش را در چیزی دیدند. یکی در ساحلی شنی و دیگری در کوهستانی سرسبز و آن یکی در کلبه‌ای چوبی با خورشتی برای نهار و دیگری در خانواده‌ای با چند پسر و دختر. در نهایت پادشاه از میان انبوه نقاشی‌های رسیده دست روی دو نقاشی گذاشت و مابقی را وسط قصر به آتش کشید. نقاشی اول دریاچه‌ای بود آرام همراه با یک آسمان آبی، کلبه‌ای چوبی
نخ لیفت DOUBLE NEEDLE ۴۴۰MM

نخ لیفت(کشیدن با نخ) PDO

از طب سوزنی سنتی برای تحریک جوان سازی بافت استفاده می شود. در این روش سوزن های نازک پر از PDOنخ های (پلی دی اکسانون)حل شدنی، با استفاده از سوزن های ویژه طب سوزنی به داخل پوست تزریق می شود. PDO یک ماده پروتئینی است که به طور گسترده در بخیه زدن  طبی مورد استفاده قرار می گیرد و نخ های PDO قابل جذب هستند. این روش بسیار امن است و حداقل میزان تهاجمی بودن را دارا است. این روش حداقل زمان استراحت را دارد و در درما
القصّه، روایت است که روزی پادشاه مسابقه‌ای ترتیب داد و از هنرمندان سرزمین خواست تا آرامش را برایش نقاشی کنند. نقاشان هرکدام آرامش را در چیزی دیدند. یکی در ساحلی شنی و دیگری در کوهستانی سرسبز و آن یکی در کلبه‌ای چوبی با خورشتی برای نهار و دیگری در خانواده‌ای با چند پسر و دختر. در نهایت پادشاه از میان انبوه نقاشی‌های رسیده دست روی دو نقاشی گذاشت و مابقی را وسط قصر به آتش کشید. نقاشی اول دریاچه‌ای بود آرام همراه با یک آسمان آبی، کلبه‌ای چوبی
پارسال مثل این روزا اولین کاری که کردم کندن موهای دماغم بود. منظورم همکارم یا طبقه شیشی‌ها یا حتی پسره‌ی چندش سوپرمارکتی نیست. از همونا که واقعا تو دماغ زندگی میکنن حرف میزنم. موی واقعی. این کارو کردم و حتی نمیدونم چرا. ولی فهمیدم یه دماغ هم میتونه به اون صافی و نرمی باشه. بنظرم دیگه کافیه. حالا میتونین دماغ و سوراخش رو از تصورتون بزنید کنار.دومین کار راضی کردن مامانم بود برای کاری که به شدت مخالفش بود. زمان خوبی برای پست و استوری گذاشتن و نال
سنگ‌ یا گوهرهای قیمتی و نیمه قیمتی طی فرایندی برش داده، جلا دیده و حکاکی شده و در اصطلاح به Engraved Gem معروف می‌باشند. گاهی با ایجاد تغییراتی بر روی این مواد از آن ها در ساخت مهر و یا در صنعت دکوراسیون داخلی نیز استفاده می‌شود. این سنگ‌‌ها اغلب از مناطق خاصی قابل استخراج بوده و زیبایی چشم‌نوازی دارند. باید اشاره کرد، رنگ روشن و شفافیت هر چه بیشتر یک گوهر به ارزش و اعتبار آن می‌افزاید. گفته می‌شود حکاکی تصویر و یا نوشته بر روی سنگ‌های قیمتی ب
دستگاه وکیوم سینه و ژل گلدن نایت  

وکیوم سینه دستگاهی ۱۰۰%تضمینی جهت افزایش سایز سینه در خانمهاست. استفاده از تکنیک وکیوم کردن بیش از چند هزار سال است که در طب چینی و طب سنتی ایران وجود داشته است. امروزه با پیشرفت های علم پزشکی دانشمندان اروپایی و آمریکایی توانستند مدل امروزی دستگاه وکیوم را تولید نمایند. این دستگاه بیش از ۲۰سال است در اروپا و آمریکا استفاده شده و آمارها نشان میدهد بیش از ۹۸%از استفاده کنندگان از عملکرد وکیوم سینه رضایت

وکیوم سینه دستگاهی ۱۰۰%تضمینی جهت افزایش سایز سینه در خانمهاست. استفاده از تکنیک وکیوم کردن بیش از چند هزار سال است که در طب چینی و طب سنتی ایران وجود داشته است. امروزه با پیشرفت های علم پزشکی دانشمندان اروپایی و آمریکایی توانستند مدل امروزی دستگاه وکیوم را تولید نمایند. این دستگاه بیش از ۲۰سال است در اروپا و آمریکا استفاده شده و آمارها نشان میدهد بیش از ۹۸%از استفاده کنندگان از عملکرد وکیوم سینه رضای
چه مدت باید از زمان اولین عمل جراحی بینی بگذرد تا بتوان عمل ترمیمی بینی را انجام داد ؟
یکی از سوالاتی که بیشتر بیماران می پرسند این است که اگر یک بار بینی خود را عمل کنند آیا امکان عمل مجدد یا رویژن وجود دارد یا خیر .
در پاسخ به این سوال باید گفت که این امکان وجود دارد اما باید زمان لازم از عمل بینی اولیه سپری شده باشد .
به طور میانگین ۸ تا ۱۰ درصد از کسانی که عمل جراحی بینی را انجام می دهند ممکن است نیاز به عمل جراحی مجدد یا رویژن داشته باشند و زم
آموزش نقاشی
کودک با تمام وجود و شخصیت ذهنی و عاطفی خود نقاشی می‌کشد. آدم، خانه،‌ درخت، ماه، خورشید و حیوانات را می‌کشند.

آدمک
نقاشی کودکان اگر در حد معمولی باشد،
می‌توان گفت کودکی سازگار است. آدمک کوچک و کنار صفحه نشانه خجالتی و
گوشه‌گیر بودن، کم‌بها و بی‌ارزش دانستن خود است.
آدمک‌های بزرگ نشانه کودکانی است که اختلالات عاطفی دارند.
فقدان دست یا بازو نشانه بی‌اهمیت بودن خود است.

خانه
نماد پناهگاه و دسته اصلی گرمی خانواده است که ممک

وکیوم سینه دستگاهی ۱۰۰%تضمینی جهت افزایش سایز سینه در خانمهاست. استفاده از تکنیک وکیوم کردن بیش از چند هزار سال است که در طب چینی و طب سنتی ایران وجود داشته است. امروزه با پیشرفت های علم پزشکی دانشمندان اروپایی و آمریکایی توانستند مدل امروزی دستگاه وکیوم را تولید نمایند. این دستگاه بیش از ۲۰سال است در اروپا و آمریکا استفاده شده و آمارها نشان میدهد بیش از ۹۸%از استفاده کنندگان از عملکرد وکیوم سینه رضایت

سفارش ساخت کمد دیواری : اکثریت خانواده ها با کمبود فضای کافی در محیط خانه مواجه هستند، اگر به هر گوشه‌ای از خانه، باهدف یافتن فضایی کاربردی، نگاهی دقیق‌تر بیندازید .می توانید به صورت بهینه از فضای خود استفاده کنیدمتاسفانه در اغلب خانه‌های امروزی با وجود فضاهای فراموش شده متعدد در جای جای خانه، همچنان اهالی خانواده از مشکل کمبود جای کافی، شکوه و شکایت می‌کنند؛ در حالی که برای هرقست از خانه- به‌خصوص فضاهای خالی و فرورفته- با توجه به موقعی
ما برخی از نرم افزارهای تشخیص چهره جالب و ساده را انتخاب کرده ایم که به شما در محافظت از رایانه شما در برابر دیگران کمک می کند. قیمت دستگاه حضور و غیاب تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد که در این مطلب سعی کرده ایم نقش هر کدام را به شکل واضح بر قیمت دستگاه حضور و غیاب نشان دهیم. زیرا تحقیقات نشان دادهاند شرکتهایی که از دستگاههای حضور و غیاب استفاه نمیکنند حدود ۱.۵ تا ۱۰ درصد، حقوق و کارمزد بیشتری (بر حسب اشتباه) به کارمندان خود پرداخت میکنند. در ن
آرشیتکت کیست و ارزش آرشیتکت چیست ؟
آرشیتکت شخصی است که عملاً دارای تجارب و مهارت‌های چشمگیری است و از فروتنی و تواضع برخوردار می باشد .
همچنین دارای حسن سلیقه در طراحی و قادر به تنظیم تناسب بادید کافی دارای دقت عمل و شناخت در مقاومت مصالح باشد.
در کشور عزیزمان ایران معماران به دو گروه تقسیم می‌شوند :
گروه اول معماران تحصیل‌کرده
 این دسته معماران در رشته خود به اوج مدارج عالی تحصیلی نائل‌آمده‌اند .
گروهی از این معماران در معماری داخلی و ت
این دستگاه قادر به چاپ ساعت ورود و خروج بر روی کارت ساعت بود. همچنین دارای باتری داخلی پشتیبان ۲۰۰۰ میلی آمپر می باشد که حدود ۳ الی ۵ ساعت عملیات مستمر با دستگاه را امکان پذیر می سازد. با استفاده از آن کارمندان می توانند به راحتی ساعت های کاری و وظایف خود را تعریف کنند. بازدید کوتاهی از موزه مجازی شرکت، امکان مشاهده نخستین دستگاه حضور و غیاب پارسی زبان ساخت ایران را فراهم خواهد کرد. یکی دیگر از مشکلات موجود که منجر به نارضایتی مدیران شده عدم ا
این ژل با ترکیبات کاملا گیاهی بافت های پوستی را سفت می کند و به منظور بزرگ کردن و سفت کردن سینه و باسن مورد استفاده قرار می گیرد . تاثیرات این ژل به صورت ماندگار است و پس از طی کردن دوره درمان به حالت اولیه باز نخواهد گشت 
ویژگی های خاص این محصول عبارتند از :

جمع کردن و سفت کنندگی فیزیکی پوست: این محصول با فرمولاسیون منحصر به فرد خود با ایجاد یک لایه ی ظریف و مستحکم ، پوست را به سمت بالا میکشد همانند غلاف یا جوراب محکمی که پوست را در برگرفته و
این دستگاه قادر به چاپ ساعت ورود و خروج بر روی کارت ساعت بود. همچنین دارای باتری داخلی پشتیبان ۲۰۰۰ میلی آمپر می باشد که حدود ۳ الی ۵ ساعت عملیات مستمر با دستگاه را امکان پذیر می سازد. با استفاده از آن کارمندان می توانند به راحتی ساعت های کاری و وظایف خود را تعریف کنند. بازدید کوتاهی از موزه مجازی شرکت، امکان مشاهده نخستین دستگاه حضور و غیاب پارسی زبان ساخت ایران را فراهم خواهد کرد. یکی دیگر از مشکلات موجود که منجر به نارضایتی مدیران شده عدم ا
نکات مهم در بهداشت بارداری
در دوران بارداری، برخی از عفونت های رایج مثل سرماخوردگی یا عفونت پوست معمولا باعث مشکلات جدی نمی شوند. اما عفونت های دیگر می توانند برای شما، کودک شما یا هر دو خطرناک باشند. برخی از عفونت ها ممکن است منجر به زایمان زودرس و به دنیا آمدن نوزاد با وزن کم شود.
بنابراین لازم است به طور منظم تحت نظر ماما و پزشک قرار داشته باشیدو به بهداشت بارداری اهمیت دهید. این امر باعث می شود با مشاهده اولین علائم غیر طبیعی اقدامات لازم
سفارش ساخت کمد دیواری : اکثریت خانواده ها با کمبود فضای کافی در محیط خانه مواجه هستند، اگر به هر گوشه‌ای از خانه، باهدف یافتن فضایی کاربردی، نگاهی دقیق‌تر بیندازید .می توانید به صورت بهینه از فضای خود استفاده کنیدمتاسفانه در اغلب خانه‌های امروزی با وجود فضاهای فراموش شده متعدد در جای جای خانه، همچنان اهالی خانواده از مشکل کمبود جای کافی، شکوه و شکایت می‌کنند؛ در حالی که برای هرقست از خانه- به‌خصوص فضاهای خالی و فرورفته- با توجه به موقعی
از آن جا که تلویزیون به عنوان کانون توجه دکوراسیون در نظر گرفته می‌شود، زیبایی این مکان بر نمای کل چیدمان داخلی تاثیر گذار است. بنابراین زیبایی دیوار پشت تلویزیون، نیاز به دقت و توجه دارد.
تلویزیون، شومینه، آینه های دکوراتیو بزرگ یا پنجره، در بیش تر خانه ها به عنوان کانون توجه دکوراسیون داخلی شناخته می‌شوند. بنابراین تزیین این بخش از خانه، بسیار اهمیت دارد. پس از پرداختن به تزیین دیوار بالای شومینه و استفاده از آینه های دکوراتیو، در این ب
هنوز
اقتصاد توجّه بلد نبودم و البتّه هنوز زمانه در یغمای رهزنان توجّه در این حد دل و
دین نباخته‌بود که از شیرینترین دلخوشیهایم گوش‌دادن بود به همراه کار! کارهایی
مثل پیاده‌روی و کارهای روتین خانه و حتّی حل‌کردن مسأله‌های جبر و مثلّثات و
بعدها پروژه‌های معماری در مراحلی که می‌افتادند روی ریل و خطها و شکلها خودشان
بدون دخالت من همدیگر را پیدا می‌کردند و به ألفت می‌رسیدند.

مضرّات
چندکارگی را وقتی شنیدم باور کردم، قدرت مجاب‌کنندگی گوی
رفع افتادگی پلک به روش Jett Plasma
پلاسما به نوعی گاز یونیزه شده شامل یونها و الکترونهای بسیار فرار و خنثی است که آزادانه حرکت می کنند. بدلیل تفاوت الکترومغناطیسی موجود در نوک وسیله و بدن انسان، تخلیه یونی موجب تخریب بافتی و تصعید اجزای سطحی پوست می شود. تصعید در علم فیزیک به معنی تبدیل مستقیم جامد به گاز است. بدلیل کانونی شدن گرما درسطح پوست گرمای شدیدی ایجاد می شود، بدین ترتیب در لایه های عمیق و زیرین پوست تحریک بافتی (سلول سازی و کلاژنسازی) رخ
آرایش صورت گرد با رعایت چند نکته به داشتن چهره ای جذاب کمک خواهد کرد.

آرایش صورت گرد
ممکن است به دلیل حجم زیاد تبلیغات تجاری، بعضی از ما از داشتن صورت گرد راضی نباشیم. اما همه در تلاش هستیم تا فرم طبیعی بدن خود را بپذیریم و چهره ای که با آن به دنیا آمده ایم دوست داشته باشیم. تنوع زیاد حالت چهره، باعث می‌شود هر شخص ظاهری منحصر به فرد داشته باشد. صورت گرد نسبت به سایر فرم های صورت، قرینگی بیش تری دارد و می‌توان آن را به خوبی آرایش کرد. با مجله د
انجام شش مرحله پیش از نقاشی ساختمان یا منزل خود
قبل از شروع مطلب به دلیل طولانی بودن تصمیم گرفتیم در ابتدای آن خلاصه ای قرار بدهیم تا اگر مایل نیستید کل مطلب را مطالعه کنید خلاصه میتواند برای شما مفید باشد.
انجام شش مرحله پیش از نقاشی ساختمان:
1- جمع آوری لوازم محیط و پوشش مناسب محیط اطراف
2-  محدود کردن ناحیه نقاشی و اعمال پوشش مناسب برای جلوگیری از رنگ شدن اطراف
3- مرحله زیر سازی
4- انتخاب رنگ و ساخت آن
5- انتخاب ابزار نقاشی و رنگ آمیزی
6- در نهای
ژل گلدن نایت - ویژه بانوان
قیمت: 140,000 تومان

این ژل با ترکیبات کاملا گیاهی بافت های پوستی را سفت می کند و به منظور بزرگ کردن و سفت کردن سینه و باسن مورد استفاده قرار می گیرد . تاثیرات این ژل به صورت ماندگار است و پس از طی کردن دوره درمان به حالت اولیه باز نخواهد گشت
جمع کردن و سفت کنندگی فیزیکی پوست: این محصول با فرمولاسیون منحصر به فرد خود با ایجاد یک لایه ی ظریف و مستحکم ، پوست را به سمت بالا میکشد همانند غلا
وکیوم سینه دستگاهی ۱۰۰%تضمینی جهت افزایش سایز سینه در خانمهاست. استفاده از تکنیک وکیوم کردن بیش از چند هزار سال است که در طب چینی و طب سنتی ایران وجود داشته است. امروزه با پیشرفت های علم پزشکی دانشمندان اروپایی و آمریکایی توانستند مدل امروزی دستگاه وکیوم را تولید نمایند. این دستگاه بیش از ۲۰سال است در اروپا و آمریکا استفاده شده و آمارها نشان میدهد بیش از ۹۸%از استفاده کنندگان از عملکرد وکیوم سینه رضایت کامل داشته اند  این دستگاه بصورت علمی
تخته چوب چیست؟ تخته چوب یکی از پرکاربردترین
مواد مصرفی در صنعت چوب می باشد.
شخصی که در صنعت چوب حضور داشته باشد، باید جدیدترین تجهیزات و مواد مصرفی که وارد
بازار و صنعت می شود را بشناسد.
در ادامه بیشتر با تخته چوب و کاربرد آن آشنا خواهیم شد.
تخته چوب چیست؟
در پاسخ به این سوال که تخته چوب چیست؟ باید
بدانیم که تخته چوب در واقع مخلوطی از مواد سلولزی و رزین و چسب می باشد.
تخته چوب ها در واقع تحت فشار زیاد به صورت ورق هایی با ضخامت های مختلف به وجود
م
ژل گلدن نایت - ویژه بانوان
قیمت: 140,000 تومان

جمع کردن و سفت کنندگی فیزیکی پوست: این محصول با فرمولاسیون منحصر به فرد خود با ایجاد یک لایه ی ظریف و مستحکم ، پوست را به سمت بالا میکشد همانند غل
بسم الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- امریکا ادعا
کرده است این پهباد  بهترین پهباد دنیا است
اولا قابل اثبات نیست- دوم فرمودند قیمت ان 120 میلیون دلار است انهم ازجهتی دروغ
مسلم است بیشاز بیست وپنچ میلیون هم نیست زمانی که من در سربازی وظیفه  دربخش مقدماتی درلشگرگ بودم تعدد زیادی  تحصیل کرده 
کشورهای غربی بودند درشته های مختلف که اینان یابرای  درایران ماندن امده بدند وبرای کار کردن نیاز
به  سربازی رفتن داشتن وی برای مدتی کوتاه
درایران باشند – ا
به رغم وقوع سیل در کشورهای همسایه، همچنان عده ای در فضای مجازی به این شایعه دامن می زنند که بارورسازی ابرها علت وقوع این حجم از باران در کشور بوده است!
جالب آنکه دولت آمریکا نیز در اظهاراتی مداخله جویانه، سوءمدیریت مسئولان جمهوری اسلامی را دلیل خسارات ناشی از سیل ایران دانسته است.
دو روز قبل، در پانزدهم فروردین نود و هشت، سایت رسمی بی بی سی فارسی در گزارشی که درباره نوع دوستی مردم آمریکا منتشر کرده، به باران های اخیر در آمریکا و خسارت های گس
تزریق ژل و چربی

فیلرها(پرکننده ها) ی پوستی (dermal fillers ) شامل ژل های تزریقی و چربی می باشند. این ها موادی هستند که در داخل پوست تزریق شده و موجب افزایش حجم و بنابراین صاف کردن چین و چروکها،برجسته کردن لبها، و کاهش عمق فرورفتگیهای صورت می شوند.در بعضی موارد اثر آنها شبیه یفت صورت است ولی بدون جراحی و با هزینه کمتر.البته این درمانها دائمی نیستند و نیازمند تکرار می باشند. بعضی فیلرها همراه با درمانهای جوانسازی دیگر صورت مثل تزریق بوتاکس استفاده م
چگونه نشتی استخر خود را بیابیم؟
این طبیعی است که بخشی آب استخر شما به دلیل تبخیر، ترشح به اطراف و پس شویی صافی‌ها از دست برود، اما اگر همیشه باید بیش از 2 اینچ آب در هفته به استخر خود اضافه کنید، احتمال وجود نشتی در استخر شما هست. قبل از تماس با تکنسین استخر و خرید تجهیزات استخر یک جست‌وجوی سریع را انجام دهید تا شاید خودتان قادر به رفع مشکل نشتی استخر باشید.
1- یافتن محل نشتی استخر
1) ابتدا موارد بسیار مشهود را بررسی کنید. در اینجا فهرستی از مشک
شما یک کسب و کار جدید آغاز کرده اید و بسیار هم بابت این موضوع هیجان زده هستید ،پس باید بدانید چه کارهایی را باید انجام داده و چه کار هایی را نباید انجام دهید.یا به عبارتی از کدام اشتباه بازاریابی شبکه ای پرهیز کنید.
یکی از بهترین نکاتی که می توان به افرادی که تازه وارد این کار شده اند گوشزد کرد،این است که مدام سعی کنید از افراد دیگر چیزهای مختلفی بیاموزید و از تجارب آن ها استفاده کنید.در ادامه به 7 اشتباهی که نباید در بازاریابی شبکه ای انجام
شما یک کسب و کار جدید آغاز کرده اید و بسیار هم بابت این موضوع هیجان زده هستید ،پس باید بدانید چه کارهایی را باید انجام داده و چه کار هایی را نباید انجام دهید.یا به عبارتی از کدام اشتباه بازاریابی شبکه ای پرهیز کنید.
یکی از بهترین نکاتی که می توان به افرادی که تازه وارد این کار شده اند گوشزد کرد،این است که مدام سعی کنید از افراد دیگر چیزهای مختلفی بیاموزید و از تجارب آن ها استفاده کنید.در ادامه به 7 اشتباهی که نباید در بازاریابی شبکه ای انجام

رسول ترک یکه‌بزن محله بود؛ از آن آدم‌هایی که خدا نکند دست به تیزی شوند و به سیم آخر بزنند.
اما رسول قصه ما سرنوشتی عجیب در انتظارش بود. او با تمام رذایل اخلاقی، یک ویژگی مهم داشت؛ از کودکی با محبت امام حسین علیه‌السلام بزرگ شده بود و برای هیئت و عزای حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام حرمت قائل بود و همین ارادت دستش را گرفت؛ آن‌قدر که او را تبدیل کرد به یکی از اولیاء الهی.
کسی که روزگاری نفسش بوی شراب و نجاست می‌داد با عشق به اهل‌بیت (علیهم‌السل
تزریق چربی
با گذشت زمان و بالا رفتن سن تغییراتی
در بدن افراد رخ می دهد، یکی از این تغییرات کاهش حجم چربی در لایه‌های زیرین بدن است و پوست بدن به خصوص پوست صورت، گردن و پشت دست حالت چروکیده و نازک پیدا
می‌کند.
تزریق چربی که به آن لیپو اینجکشن گفته می شود، از روش های شناخته
شده در جراحی های زیبایی است که به منظور افزایش حجم چربی زیر پوستی و بهبود ظاهر
پوست انجام می شود. در این نوع جراحی، سلول های چربی را از نقطه ای از بدن که محل
تجمع بافت چربی اس
اثر
انگشت در حضور و غیاب-قسمت اول

اثر انگشت از قدیمی‌ترین روش های تشخیص هویت است. در زمانهای گذشته اثر انگشت
تنها در زمینه جرم کاربرد داشته، اما با پیشرفت تکنولوژی ، کاربردهای فراوانی پیدا
کرده است.

در حال حاضر اثر انگشت یکی از تکنولوژیهای
بیومتریک مورد استفاده در صنعت حضور وغیاب به شمار می رود. شناسایی هویت با
استفاده از اثر انگشت با وجود تمام کمی و کاستی های آن از قابل اعتماد ترین روش
های شناسایی افراد است . دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی
اثر
انگشت در حضور و غیاب-قسمت اول

اثر انگشت از قدیمی‌ترین روش های تشخیص هویت است. در زمانهای گذشته اثر انگشت
تنها در زمینه جرم کاربرد داشته، اما با پیشرفت تکنولوژی ، کاربردهای فراوانی پیدا
کرده است.

در حال حاضر اثر انگشت یکی از تکنولوژیهای
بیومتریک مورد استفاده در صنعت حضور وغیاب به شمار می رود. شناسایی هویت با
استفاده از اثر انگشت با وجود تمام کمی و کاستی های آن از قابل اعتماد ترین روش
های شناسایی افراد است . دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی
سلام

خیلی وقت است میخواهم بیایم و ساعت ها انگشتانم را روی دکمه ها بلغزانم و یک دنیا جان در هر کلمه بریزم و روانه کنم در پنجره های زرد و قرمز و آبی تان.

مدت ها پیش میخواستم بیایم بگویم کنکور، کنکور که می گفتند همین بود؟ بیش از نصفش گذشت و من همچنان خسته نشدم! من همچنان با درس هایم خستگی در می کنم! من حتی ذره ای فشار روی خودم احساس نمی کنم... که البته در همین اثنا بلند شدم رفتم با چند نفر دعوا راه انداختم که پس چرا اینقدر دخترانه با ما برخورد می کنی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها